Serwis Samochodow Ciezarowych i Dostawczych  BETA-CAR ASSISTANCE

Profesjonalny serwis samochodowy w Ustroniu przy ul. Katowikiej 148a.
Specjalizujemy się w serwisie i naprawach z mechaniki oraz elektromechaniki pojazdów drogowych oraz ciężarowych
(wraz z naczepami).
Nasi mechanicy posiadają wieloletnie doświadczenie w remontach pojazdów, skrzyń biegów automatycznych i manualnych,
a także w diagnozowaniu i eliminowaniu usterek elektroniki samochodowej.

Serwis  BETA-CAR ASSISTANCE  jest na dwóch stanowiskach kanałowych, dwa kanałyowe, stanowisko wulkanizacyjne oraz stanowisko bezkanałowe. Chętnie współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi - większymi oraz mniejszymi przedsiębiorstwami. Zależność od wielkości złożonego zamówienia, każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie, a jego zlecenie priorytetowo.

Mamy doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych osobowych i dostawczych. Naprawa samochodów ciężarowych i dostawczych może odbywać się w naszym warsztacie, ale również świadczmy usługi mobilnej naprawy w Polsce Czechach Slowacji Austrii.

Dzięki temu naprawa pojazdów ciężarowych wykonywana jest sprawnie i na miejscu, a pojazd może wyruszyć w dalszą trasę bez opóźnień i konieczności odstawiania pojazdu ciężarowego do warsztatu.

Oferujemy również usługi naprawcze także: diagnostykę komputerową, mechanikę i elektromechanizm, naprawę skrzyń biegów, naprawę pojazdów ciężarowych i przyczep, wizację, blacharstwo i lakiernictwo aut ciężarowe, obsługę betonomieszarek, regenerację i warsztaty częściołów, części do samochodów ciężarowych i dostawczych oraz inne usługi związane z bieżącymi utrzymaniem pojazdów ciężarowych.
PROMOCJA ‼️ każdy klient pozostawiający samochód w naszym serwisie otrzymuje bezpłatnie samochód zastępczy‼️ Zapraszamy ☎ 571 323 088
|  Zadzwoń: +48571323088