Profesjonalny warsztat samochodowy oferuje sprawną naprawę samochodu, w tym usługi blacharskie jak i lakiernicze.
Uszkodzone samochody, bezpośrednio z miejsca kolizji przyjmujemy 24h / 7.
 
Na czas naprawy samochodu po wypadku samochodów zastępczych. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w naprawach samochodów po wypadkach, stłuczkach, czy kolizjach. Posiadamy wszystko co niezbędne w miejscu: komputerowa mieszalnia lakieru, bezpyłowa komora lakiernicza, blacharska rama pomiarowa, komputerowa geometria kół.
 
Naprawiamy samochody powypadkowe,
Likwidujemy bezgotówkowo szkody z AC i OC,
Profesjonalny blacharz i lakiernik,
Na ewentualne prace blacharsko-lakiernicze warsztat daje 2 lata gwarancji.
 
Przeprowadzimy Cię sprawnie przez cały proces likwidacji szkody wobec ubezpieczyciela. Posiadamy na miejscu druki zgłoszeniowe do wszystkich firm ubezpieczeniowych. Wystarczy jedna wizyta w serwisie w celu zgłoszenia szkody. Podczas drugiej rozmowy można będzie odebrać gotowe auto po naprawie. Refundacja kosztów za naprawę, holowanie, samochód zastępczy zajmuje się warsztat.
 
Masz pytania i zastanawiasz się czy korzystać z autocasco? Przyjedź najpierw do nas w godzinach pracy warsztatu (bez potrzeby wcześniej umawiania się). Wycenę i doradztwo w sprawie rysunku wykonujemy od ręki i instrukcje.
 
Zadzwoń do nas pod nr tel.  +48 519 751 779  +48 571 323 088 
 
PROMOCJA ‼️ każdy klient pozostawiający samochód w naszym serwisie otrzymuje bezpłatnie samochód zastępczy‼️ Zapraszamy ☎ 571 323 088
|  Zadzwoń: +48571323088